nacházíte se v sekci: Novinky

Kurzy v listopadu a prosinci

17. listopad 2011

Před několika týdny jsem některé z Vás osobně zvala na kurz Michala Petra o systému Enneagram. Kurz byl nakonec pro účastníky natolik zajímavý, že všichni do jednoho požádali lektora o pokračovací kurz pro tu skupinku, která se na místě na tomto kurzu sešla. Ti z Vás, co se tohoto kurz nestihli zúčastnit, budou mít možnost v příštím roce.

Nicméně ještě v listopadu a prosinci pro Vás vybírám z nabídky Paramity tyto kurzy:
**
„Nefinanční motivační nástroje“ Aleny Zborníkové budou kromě technik, jak motivovat, když nemáte finance, rovněž provázet účastníky jednáním se zaměstnanci, kolegy, argumentací, na kterou je Alena opravdu specialistka. Dokáže i ta největší jednací „polena“ (sama si tak někdy připadám :- ) připravit na jednání tak, že jsou úspěšní. A navíc to vše dokáže udělat **velmi lidsky, laskavě a s humorem
, který na školeních tohoto typu často tolik chybí. Kurz probíhá 29. listopadu.

5. prosince Vás zvu také na svůj kurz – „Emoční a sociální inteligence – nástroj kvalitní komunikace“ – tento kurz je pro mě jeden z nejvíce oblíbených, protože v něm můžeme jít krok za krokem našimi komunikačními dovednostmi z pohledu nás samých – proč se nám s někým mluví dobře a s někým tak těžce?, co můžeme udělat, aby se nám komunikovalo lépe?, v čem se opravdu může náš mozek změnit?, jaké nám dává bariéry a je zbytečné se snažit je překročit – sem spadá např. naše nekonečná snaha dělat více věcí najednou. Podíváme se nejen na tento fenomén z hlediska posledních vědeckých studií o fungování mozku – co nám umožňuje a co zkrátka ne.

A konečně pro mě upřímně opravdu nejúčinnější metoda odstraňování stresu – takového toho stresu, kdy mě z něčeho bolí břicho, kdy nejsem schopná přestat myslet na něco, co mě trápí, kdy žádná „mentální práce“ nepomáhá, kdy ani hezký film nezastaví to bzučení v hlavě, které chci vypnout – už jsem vám o této metodě psala – jsou jí „Bioenergetická cvičení“ (10. prosince) – jedna z nejdražších terapií na západě, historicky jedna z nejstarších. Dívá se na člověka a jeho emoce z pohledu, jak se odrážejí v těle, uvolňuje napětí na specifických místech v těle a tím uvolňuje ono bzučení, emoční bloky. Kurz povede Przemek Swiecicki, který jako jeden z několika lidí v ČR má na tato cvičení pětiletý výcvik od profesionálů z Německa, Rakouska, Brazílie.

V Paramitě proběhne vícero kurzů, než jen tyto, které Vám zde zmiňuji. Vybrala jsem však ty, co mě osobně nejvíce baví.

Novinky

všechny novinky >