nacházíte se v sekci: Emaily

ukázka práce Ireny Swiecicki z konference TEDxPrague a Paramita v květnu

4. duben 2012

Milí přátelé,

posíláme Vám slíbený odkaz na vystoupení Ireny Swiecicki na mezinárodní koferenci TEDxPrague

http://www.youtube.com/watch?… – v 16 minutách ochutnejte její výklad, jak zvládat náročné situace. Konference TED, či její menší sourozenci TEDx jsou celkově velmi zajímavou a inspirativní databankou videí s maximální délkou 18 minut, kde vystupují významné osobnosti různých odvětví z celého světa.

V květnu vám v Paramitě doporučujeme čtyři kurzy zaměřené na rozvoj vašeho projevu, zvládání tlaku termínů a uvolnění stresu + z jiného soudku o fundraisingu:

  1. Práce s hlasem a řeč těla s lektorkou Irenou Swiecicki se zaměří na to, abyste uměli dobře zapůsobit při jednání či prezentaci nejen řečí těla, ale i ovládat svůj hlas a odhadnout, jak to ten naproti vám myslí, jako vždy na kurzech Ireny Swiecicki získáte velmi přesnou a hlubokou zpětnou vazbu a osobní doporučení, jak se v daných dovednostech zlepšit – 10. května.
  2. Jak přimět náš mozek k práci, aneb time-management trochu jinak s lektorkou Petrou Drahoňovskou vás provede nejnovějšími výzkumy o fungování mozku a jak reálně zlepšit svoji organizaci času. Chcete-li se seznámit s touto lektorkou a její prací, můžete zde: http://www.paramita.cz/…-drahonovska – 18. května
  3. Jak na stres a nepříjemné emoce, aneb bioenergetická cvičení pro každý den s lektory Przemkem Swiecicki a Hanou Dobešovou vám umožní v jednom dni ochutnat tuto jedinečnou a velmi účinnou metodu, jak se uvolnit z napětí, zažít pocit radosti a klidu. Kurz vznikl na poptávku zájemců o dlouhodobý kurz, kteří však neměli čas chodit pravidelně každý týden a zároveň se chtěli něco z této metody naučit pro každodenní využití – 28. května.
  4. Co konkrétně dnes funguje a nefunguje při shánění zdrojů, aneb fundraising v praxi s lektorkou Lenkou Bártovou je v Paramitě pro velký zájem již podruhé. Po prvním kurzu si Lenkou Bártovou objednali na školení do Sítě mateřských center – kurz vás prakticky provede tím, co dnes ve fundraisingu opravdu funguje – Lenka Bártová nejde po teoriích, ale jasně ukazuje, co z ní činí velmi úspěšnou fundraiserku a co z toho můžete dělat i vy.

Těšíme se na vás v Paramitě,

Ilona Fábry
Koordinátora kurzů Paramity
www.paramita.cz
mob.774178197

Přihláška na kurz v Paramitě

Novinky

všechny novinky >