nacházíte se v sekci: Aktuální program

Aktuální kurzy – vždy od 9 do 15:30 hodin

Kurzy zorganizujeme dle zájemců. Pište nám a hlaste se. Dáme vám obratem vědět, kolik je přihlášených účastníků a najdeme termín speciálně pro vás, který vám bude vyhovovat.

datum kurz lektor/místo/cena
8.11. Jak získat dárce i bez velké investice.
Lydie Rašková neustále sbírá novinky a trendy v oblasti fundraisingu. Má zkušenosti z velkých i malých organizací. Podělí se s vámi i o poslední poznatky z mezinárodní konference zaměřené na fundraising.
Lydie Raszková
Paramita
1 800,–
14.11. Chytlavá pozvánka, vtipný plakát
 – zvládnete to sami, jděte do toho! Marii Hrdinovou jsme několikrát v Paramitě doporučili, když někdo hledal grafika, často i do výběrových soutěží. Vždy vyhrála. Je mladá a má neotřelé nápady. Nechte se inspirovat. Kurz bude probíhat v prostorách Plechárny.
Marie Hrdinová
Plechárna
1 800,–
24.11. Mindfulness.
Jan Honzík je jedním z hlavních propagátorů tématu mindfulness v Čechách. Tato metoda osobní reflexe a rozvoje je podložena desítky let studií o funkci mozku. Řada lektorů Paramity techniky mindfulness pro uvolnění a sebepoznání používá mnoho let jako denní praxi. Vyzkoušejte je také. Kurz bude probíhat v prostorách Láv­ky.
Jan Honzík
Lávka
1 800,–
29.11 Nejlepší triky fundraisera.
Lenka Bártová a její živelná energie je již mezi odborníky na fundraising legendou. Z EDY, organizace, která dostala titul „Neziskovka roku“ se vydala do Neposedy, který provozuje kavárnu Plechárna. A navíc založila vlastní neziskovou organizaci BATERKA kafe, která provozuje Kafe na dřevo. Jestli chcete vědět, jak to opravdu vypadá dnes v terénu při práci fundraisera, Lenka je má pro vás neocenitelné poznatky z dnešní praxe. Kurz probíhá v prostorách Plechárny.
Lenka Bártová
Plechárna
1 800,–
13.12. Proč nejste vidět? Zapomeňte na staré triky v PR a doučte se trendy!
Miriam Vránová se inspiruje všemi novými trendy. Umí napsat tiskovou zprávu, která zaujme, umí pro projekty najít jedinečná spojení a například díky spolupráci s youtubery dosáhnout nebývalé odezvy. PR s ní je zábava.
Miriam Vránová
Paramita
1 800,–
10.1. Jak zvládnout náročné situace v osobním i pracovním životě.
Michal Petr je vynikajícím psychologem a psychoterapeutem. Obstál dokonce i v Uvolněte se prosím, kde Janu Krausovi odpovídal tak, že šířil čest své profesi. Michal se zaměřuje i na nejnovější poznatky z emoční inteligence.
Michal Petr
Paramita
1 800,–

Přihlášení

Chcete-li se zúčastnit kurzu, vyplňte prosím níže online přihlášku.